Nauka w placówkach edukacyjnych to świetny czas, aby dziecko odkryło swoje talenty oraz umiejętności. Dzięki nowoczesnemu podejście do nauki wiele placówek we współpracy z wydawnictwami zachęca uczniów do czynnego uczestnictwa w zajęciach lekcyjnych. Podręczniki szkolne nie tylko uzupełniają wiedzę dzieci oraz młodzieży, ale również przygotowują ich do wejścia w dorosłe życie. 

Wydawnictwo wspomagające placówki edukacyjne

Edukacja nie mogłaby się odbyć bez odpowiednich materiałów dydaktycznych. Wydawnictwo Nowa Era od początku nauki wspiera dzieci, rodziców oraz pedagogów szkolnych tworząc dla nich potrzebne materiały multimedialne, podręczniki, a także strony internetowe, dzięki którym młodzież może uczyć się w domu.

Warto zaznaczyć, że wydawnictwo Nowa Era zyskało popularność dzięki innowacyjnemu podejściu do kształcenia dzieci i młodzieży i od 1992 roku cieszy się nienaganną opinią. Nowa Era współpracuje z wybitnymi naukowcami, metodykami oraz specjalistami w swoich dziedzinach dlatego opracowywane przez nich Podręczniki dostępne m.in. w Bee.pl są zgodne z najnowszą podstawą programową, oraz zawierają najświeższe informacje ze świata nauki.

Podręcznik w interesującym wydaniu

Autorzy podręczników szkolnych dokładają wszelkich starań, aby zawarte w książkach informacje były zrozumiałe, łatwe do zapamiętania oraz zachęcające uczniów do nauki. W zależności od przedmiotu podręczniki zabierają teksty źródłowe, mapy, wykresy, a także ciekawe ilustracje, dzięki którym uczniowie mogą zrozumieć zagadnienia związane z tematem lekcji.

Każda książka zawiera w sobie podsumowania, które pozwolą uczniom przypomnieć sobie najważniejsze wiadomości związane z działem, a także ćwiczenia, dzięki którym będą mogli sprawdzić swoją wiedzę. Nowa Era tworzy również pomoce dla nauczycieli, przez co każdy pedagog może wyposażyć swoją bibliotekę w najpotrzebniejsze książki, a także karty pracy.

Podręczniki Nowej Ery możemy znaleźć w sklepie internetowym wydawnictwa, a także w księgarniach stacjonarnych i antykwariacie.