Nauka w szkole to najlepszy czas dla prawidłowego rozwoju dziecka. Dzięki wykwalifikowanemu gronu nauczycieli dzieci zdobędą potrzebną wiedzę oraz umiejętności, które pozwolą im sprostać wyzwaniom współczesnego świata. Podręczniki szkolne znanych autorów zachęcają uczniów do pogłębiania wiadomości z różnych dziedzin nauki, co przyczynia się do zaciekawienia dzieci otaczającym nas światem.

Nauka w pigułce

Placówki edukacyjne we współpracy z wydawnictwami takimi jak Operon, WSiP czy Nowa Era dokładają wszelkich starań, aby wiedza zdobyta przez naukę z podręcznika pozostała z młodzieżą nawet po zakończeniu edukacji. Nowa Era jest wydawnictwem, które charakteryzuje innowacyjne podejście do nauki. Dzięki takiemu spojrzeniu zyskało zaufanie grona rodziców oraz pedagogów szkolnych. Warto zaznaczyć, że pomoce naukowe wydawane przez Nową Erę znajdują się prawie w każdym tornistrze i przyczyniły się do prawidłowego rozwoju wielu pokoleń Polaków. Nowa Era została założona w 1992 roku i może się pochwalić ponad trzema tysiącami tytułów, a każda książka nie tylko pomaga w nauce, ale również sprawia, że lekcje w domu, jak i szkole mogą być wesołe oraz interesujące.

Podręczniki na miarę nowoczesnych czasów

Wydawnictwo Nowa Era współpracuje z wybitnymi naukowcami oraz specjalistami w swoich dziedzinach, dzięki temu podręczniki wydawane przez firmę łączą w sobie merytorycznie zebrane informacje uzupełnione o ciekawe ilustracje oraz teksty źródłowe. Każdy podręcznik dostosowany jest do najnowszej podstawy programowej, a także opracowany w sposób, który sprzyja prowadzeniu konwersacji odnośnie do tematu lekcji. Książki zostały wyposażone w podsumowania oraz ćwiczenia, dzięki którym uczniowie mogą przypomnieć sobie najważniejsze informacje związane z tematem zajęć, a także je wykorzystać rozwiązując ćwiczenia.

Warto zaznaczyć, że Nowa Era towarzyszy uczniom od pierwszych klas nauki w placówkach edukacyjnych, a także wspiera grono pedagogiczne, dostarczając niezbędnych materiałów dydaktycznych do prowadzenia ciekawych lekcji.